| Brand Name: | SKMEI |
| Model: | SK22 |
| Movement | Dual Display |
| Water Resistance | Yes. 5 ATM |
| Dial Diameter: | 48mm |
| Case Thickness: | 16mm |
| Band Material | Stainless Steel |
| Glass | Hardlex |
| Band Width: | 22mm |
| Band Length: | 23cm |
Buy SKMEI Dual Display in Bangladesh at best price in online from retailbd.com.











Reviews
There are no reviews yet.