| Product Description | |
| Brand Name | YAZOLE |
| Model Number | YZ4W |
| Movement | Quartz |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Dial Diameter | 40.5 mm |
| Band Length | 22cm |
| Band Width | 22mm |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Material Type | PU Leather |
| Color | White |
| Case Material | Alloy |
| Boxes & Cases Material | Golden White |
| Gender | Men |





Reviews
There are no reviews yet.